marka Scrapcesoria

 

Zuza: mówię o sobie - inwentyczka, albumistka, gadzieciara, freak interaktywności :) Najdalej mi do wykończeniówki, dekorowania, wygniatania godzinami kwiatków z foamiranu czy wyklejania najdrobniejszych szczegółów projektu. Moim żywiołem jest konstrukcja, budowa, interakcja, pomysł! Mimo, że skończyłam ASP we Wrocławiu słabo maluję i rysuję ;)

Scrapcesoria: powstały z potrzeby chwili, z wygodnictwa, z potrzeby ułatwiania sobie pracy przy albumowaniu.
Dzięki modułom scrapcesoriowym stworzysz każdy, nawet najbardziej rozbudowany i wymyślny album.
Gdy weźmiesz do ręki bazę albumową z beermaty - w krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie materiałów stworzysz niepowtarzalne "dzieło sztuki albumowej". To nie tylko album - miejsce do przechowywania zdjęć, ale oryginalna forma, którą na dobrą sprawę możesz oprawić w ramę i powiesić na ścianie!

Oczkiem w głowie Scrapcesoriów jest system Diary Box. Jest to szeroka już gama produktów, dzięki którym możesz wyżyć się artystycznie, miło spędzić czas bez pośpiechu i spiny, że szybko nie skończysz. To sposób na kreatywne i nietypowe przechowywanie wspomnień - tych uroczystych i wiekopomnych jak i tych codziennych, ulotnych, szybko zapominanych. Jedną Diary Card zrobisz w jeden wieczór - od A do Z i będziesz z siebie dumna i mega ustatysfakcjonowana!
System składa się z dwóch podstawowych komponentów: pudełka (Diary Box) oraz kart (Diary Cards).
Na początek nie potrzeba nic więcej. Jak Cię poniesie fantazja i chcesz zaszaleć to zarówno pudełko jak i karty możesz wzbogacić, rozwinąć o serię dodatków i rozszerzeń (Expandibles). Pudełko może zyskać metalowe nóżki, zapięcie, tabliczkę czy uchwyt. Karty mogą dostać flapsy, harmonijki, koperty czy tabsy. Mogą stać się drewniane (HDF), tekturowe (beermata) lub przezroczyste (folia PVC). Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia! My zajmiemy się resztą ;)

System Diary Box jest stale rozwijany. Pojawiają się nowe wzory i nowe pomysły. Zaglądaj do nas często a nigdy nie wyjdziesz z pustymi rękami

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl